ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

  Ataköy evden eve nakliyat alanında verilen hizmetler arasında ofis, ev taşımacılığı gibi seçenekler sunulmakta, profesyonel yöntemler ve kullanışlı teknik malzemelerle sorunsuz çalışmalar ortaya çıkarılmaktadır. Asansörlü araçlar yeni dönemlerde kolaylık sağlayan araçların başında gelmektedir. 9 kat yüksekliğe çıkabilen asansörler oldukça pratik taşıma işlemleri sağlayacaktır.

Ev taşımacılıklarında ön hazırlık bir nevi ekspertiz analizleri yapılmakta ve kırılacak eşyalardan demonte olarak taşınacak eşyalara kadar tüm ayrıntılar tek tek not edilir. Taşıma esnasında bu notlar tertip ve düzen getirecek çok önemli etkenlere dönüşecektir. Ataköy evden eve nakliyat hizmetleri arasında tüm eşyaların demonte hale getirilmesi ile paketlenmesi bulunur. Bu halde hem hasar oranı engellenen eşyalar hem de çok pratik bir şekilde taşınır. Ambalajlama hizmetlerinde hava kabarcıklı plastik malzemeler ile sağlam ve güvenli paketleme sistemi ortaya çıkmaktadır.

Ofis taşımacılığı alanında da pratik ve güvenli hizmetler önemli olmaktadır. Ataköy evden eve nakliyat hizmetlerinde ofis içerisindeki paketleme aşamasında ekstra malzemeler kullanılabilmektedir. Tüm taşımacılık hizmetleri sigorta kapsamında yapılmakta, oluşabilecek olumsuzluklar karşısında müşterilerin zarar görmesini engelleyecek tedbirler bu şekilde alınmaktadır. Araçların iç dizaynlarında da farklı değişikliklere yer verilmekte, ev nakliyesinde farklı odalara ait eşya seçenekleri araç içerisinde düzenli olarak yerleştirilmektedir. Tüm eşyalar bu şekilde yeni adresine monte halde çok pratik bir şekilde teslim edilmektedir. İhtiyaç halinde depolama hizmetleri de sunulabilmekte, taşınma esnasında karşılaşılabilecek tüm olumsuzluklar karşısında sunulan alternatif çözüm seçenekleri mağduriyetler yaşanması engellenmiş olacaktır.