BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetleri arasında çeşitli yöntemler ve kullanılan pratik araçlarla sağlanan sorunsuz taşımacılık çalışmaları bulunmaktadır. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı gibi alanlarda verilen asansörlü araç hizmetleri hem pratik çalışmalar oluşturmakta, hem de insan gücünü minimize ederek hata ile oluşabilecek hasar oranını sıfırlamaktadır. Asansörler 9 kat yüksekliğe çıkabilmekte ve eşyaların sorunsuz bir şekilde çelik kasa araçlara yüklenmesi sağlanabilmektedir.

Yeni dönem nakliye hizmetlerinde yapılan ön çalışmalar çok daha fazla kıymet arz etmektedir. Telefonla yaklaşık olarak alınan bilgiler yerine, taşıma ekiplerinden öncü bir ekip taşınacak mekânda ayrıntılı inceleme yaparak raporlar oluşturur. Bu raporlar doğrultusunda taşıma aracının büyüklüğü, ambalaj malzemelerinin çeşidi ve gerekli taşıma ekibi elemanları belirlenmektedir. Beylikdüzü evden eve nakliyat alanında ambalaj hizmetlerinde de profesyonel standartlar sunulmakta, hava kabarcıklı plastik malzemelerle yüksek güvenlikli paketler ortaya çıkmaktadır.

Taşıma sırasında sarsıntı ve aksilikler karşısında çizik dahi oluşmasını engelleyen bu ambalaj malzemeleri, ofis taşımacılığı hizmetlerinde köpük gibi ek malzemelerle de desteklenerek paketler tamamen koruma altında alınmaktadır. Askılı taşımacılık hizmetlerinde de tekstil firmaları tüm ürünlerini kırışıklıklara dahi meydan vermeden yeni adreslerine ulaştırabilecektir. Beylikdüzü nakliyat ister şehir içi, ister şehirlerarası nakliye hizmetleri talep edilsin tüm taşımacılık işlemlerinde sigortalı hizmetler vermektedir. Firma güvencesinde taşınan eşyalar yeni adresinde alındığı gibi teslim edileceğinin rahatlığı bir ayrıcalık değiş tüm müşterilere sunulan bir avantaj olmaktadır.