Eşyaların türüne göre şeçilecek ambalaj malzemeyleriyle eşyalarınız özenle paketlenerek ve Depolarımız depolarımızda ilk konulduğu günkü gibi muhafaza edilerek 7/24 saat kameralı sistem ve depo güvenliklerimiz tarafından korunmaktadır. Kısa yada uzun süre kalacak eşyalarınızın bir depoya koyulması ihtiyacı doğduğunda firmamızın depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eşyaların konulacağı depolarımız tgeknolojik sistemlere göre moderm yapıda olmakla yangın,çalıntı,hırsızlık doğal afetler gibi oluşabilecek olasıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Depolarımız çağdaş son deerece yangın afetlere karşı tam donanımlı düzenekler bulunmaktadır.

Depo ihtiyacınız için aylık kira bedelinde İstanbul Nakliyat Depolama’yı siz müşterilerimiz arayabilir eşyarınızın ambalajlanması ve nakliyesi depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar gönül rahatlığıyla kusrsuz hizmet veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanul Nakliyat Depolama olarak uzman incelemesi (ekspertiz) hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz.Ev ofis,fuar fiyatlandırması ekspertimiz tarafından verilmektedir.eksperimiz eşyayı inceledikten sonra hangi malzeme ne karda uzunlukta araç gelmesi kaç elemanın geleceğini kaç m2 karelik yer kaplayacağını tespit edip şartlarda anşılıp depolamanız gerçekleşir.

Eşyalarınız özel malzemelerle 3 -4 kat sarılıp profesyonel eğitimli personelerimiz tarafından arabada düzenli şekilde istiflenerek depolara götürülüp yerleştirilir.eşyalarınız sigortalıyoruz oluşabilecek niteliksiz durumlar için eşyalarınız değerlerine göre sigortalanıyor.Sektöründe güvenilir ve profesyonel çözümler İstanbul Nakliyat.