Taşınmanız mı Gerekiyor? İstanbul Evden Eve Nakliyat yanınızda. Hemen bizimle iletişime geçip kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz ; 0850 532 03 04   Tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama ve lojistik hizmetlerini vermekteyiz. Özel eşyalarınız hassas paha biçilmez eşyalarınız sanat eserlerinizi dünya standartlarına uygun şekilde ambalajlnarak tasıması gerçekleştirir.

Evden Eve Nakliyat çok önem gerektiren insanların birbirlerinin diyaloglarının en üst sevide olması zorunluluğu olan bir hizmet koludur.  Taşınma işlemi esnasında olası hasarları önlemek, eşyaların kirlenmesine ve yırtılıp zarar görmesine meydan vermemek adına kaliteli malzemeler ile bu ambalajlama işlemi gerçekleştirilir. Ambalaj ve paketleme de kirli battaniyeler kullanılması sağlık ve taşıma açısından uygun değildir.Firmamızın amaclarından biri çağdaş standartlarda taşımacılık hizmetlerini en üst ekonomik biçimde sunmak ve verdiğmiz evden eve nakliyat taşımacılık hizmetlerinde sürekli yenilenip gelişmekteyiz.

Elemanlarımızı eğitiyoruz güler yüzlü işi bilen ve çekirdekten yetişme elemanlarla istanbul’a ve tüm türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Bir çok büyük taşıma organizasyonunu gerçekleştirmiş olan istanbul evden eve nakliyat gün geçtikçe büyümekte ve gelişmektedir.

Ev Eşyası Sigortalama

Sigorta kapsamı özel planlaması gereken detayları doğru tespit edip ona göre hareket etmek gerekir.  Bu bilgileri sizinle baştan sona kadar birlikte konusalacak bir müşteri temsilcisi tayin edilmektedir. Eşyalarınaza sizden daha çok özen ve dikkat gösteriyoruz.Bütün tedbir ve itinaya rağmen sizin için değerli sanat eserleriniz antikalarınız profesyonelce paketlenmektedir.Herhangi olası kaza,yangın’a karşı eşyalarınız değerinde sigortalanıp taşınmaktadır.

Evden Eve Taşıma

Eşyalarınız mobilyalarınız deneyimli uzman marangozumuz tarafından sökümü yapıldıktan sonra paketlenip araca götürülüp yerleştirilir.Beyaz eşyalarınız tesisatçımız tarafından söküldükten sonra Havalı kırmızı veya beyaz baloncuk içi greft kağıtla tasarlanmış malzemeyle ambalajlanıp araçta düzenli bir şekilde istif edilmektedir.Değerli vazolarınız porselenleriniz kısacası sizin için kıymetli olan kırılacak eşyalarınız beyaz greft kağıtla sarılıp muhtelifine göre kolilere yerleştirilip düzenli bir şekilde arabada istif edilmektedir.Şöförlerimiz son derece deneyimli taşıma işleminde sarsıntısız araç kullanmaktadır.

Eşyanın gideceği yeni evde mobilyalarınız yeri yerine montajı yapılmaktadır.
Beyaz eşyalarınızın montajı yapılmaktadır.Mutfak Kolileriniz yeri yerlerine bırakılmaktadır. Zaten eşyalarınızı toplarken kolilerin üstüne mutfaksa üzerlerine mutfak diye yazılmaktadır.Taşımanız Bitikten sonra ödemeniz nakitse ödemenizi ekip şefine yapmaktasınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat profesyonel ekonomik uygun fiyatlar sunmaktadır.Son model araçlarla istanbul’a ve Tüm türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Biz işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.Siz memnun kalırsanız bizi ailenize akrabalarınaz yani tanıdıklarınaza tavsiye edersiniz bizim için müşteri memnuniyeti ön plandaır.İstanbul Evden Eve Nakliyat‘I Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Ederiz..