Sancaktepe evden eve nakliyat yapabilirliği imkân ve koşuları normalde zorluk arz ediyor.  Sebebi Lojistik araçların güzergâhı ve park yerlerin az olması nedeniyle büyük araçların trafik yasakları nedeniyle zorlu.  Lojistik firmaların çevre ve iç kesimlerinden olması trafiğini ve nakliyeyi imkânsız hale getiriyor. Nakliye günümüzde teknolojinin gelişmesi, araçların artması ve rekabetinde çoğalmasıyla artıyor. Ehliyetti olan fakat konu hakkında bilgisi olamayan, işini daha çok para kazanma hırsı bürümüş insanların olmaması gerekiyor. Bu konuda eğitimin azlığı, gerekli profesyonelliğin az olması, kurumsal çalışmak isteyen firmalarında eksikliği. Yeni kurulan evden eve nakliye firmalarında bu daha aşağı seviyelerde. Ben Sancaktepe de çalıştım. Bununla ilgi problemleri net anlıyorum. Sancaktepe evden eve nakliye yaptırırken bu konuyu da göz ardı etmemeliyiz.

“NAKLİYATTA HESAPLI OLMAYIN”

Evinizi taşıdığınızı düşünün evden ve nakliye gerekli Sancaktepe evden eve nakliyat yapan bir firma buldunuz. Bu sizin için iyi olacak. Trafiği iyi bilen, sokakları ve caddeleri hakim kişiler olması avantaj. Sancaktepe evden eve nakliye firmaları da araştırmak gerek sağlam, güvenilir işi iyi bilen birileri olması gerekli, evde taşınmaya hazır hassas eşyalarınızın yeni evinize gitmesi bu konuda önem arz edecek.

Eşyalarınızın yıpranmaması ve hasar görmemesi de önemli, bu konuyu iyi araştırmak gerek. Yakınlarınızdan ve dostlarınızdan Sancaktepe nakliyat yapan firmaları hususunda lütfen yardım alınız. Sonuçta nakliye yapıldığında hasarın manevi anlamda ve maddi anlamda neler açacağını bilmeliyiz. Profesyonel ekiple çalışmak, bilgili olmak gerekir. Araştırmalarınızda bu yönde olursa maddi ve manevi kaybınız azalır. İşin özü bu işi kimlere yaptırdığınız çok önemli, güvenirken maliyet hesaplarken tasarruflu (ucuzculuk) olmak yerine evinizi ve ya eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde nakledilmesini sağlayın.