ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

  Şişli evden eve nakliyat firmaları müşteri memnuniyeti açısından profesyonel ekip ve ekipmanlarla iş birliği içerisinde çalışırlar. Sağlıklı bir iş çıkartmak ve kendi işlerini de kolaylaştırıp daha hızlı ve pratik olmak için ekip kendi arasında iş dağılımı yapar. Tabi bu işlemler başlamadan önce; müşterinin evine gidilir, eşyalar incelenir ve fiyat teklifinde bulunulur. Müşteriyle anlaşma sağlanırsa tarih belirlenir. Nakliyat sigortası konuşulur.

 Şişli evden eve nakliyat; inceledikleri eşyalar için gerekli ambalajlama, paketleme ve taşıma ekipmanlarıyla, aracı belirledikten sonra verilen tarihte eve ya da ofise yani eşyaları taşınacak yere gelirler. Eşyalar ambalajlandıktan ve sağlıklı bir şekilde paketleme, kolileme yapıldıktan sonra sıra taşıma işlemine gelir.

Taşıma işlemi nakliyat işinin en çok dikkat edilmesi gereken kısmıdır. Çünkü eşyalar; herhangi bir sarsılma, çarpma veya düşme esnasında zedelenip hasar gördüğünde işin içerisine sigorta işlemleri karışacak ve zaman kaybı yaşanacaktır. Üstelik hiçbir müşteri eşyalarına zarar gelmesini istemez. Bu nedenle; ekipmanlar olabildiğince titiz davranarak eşyaları araca yerleştirirler. Araçlarda çelik kasayla beraber, kolilerin ve paketlenen eşyaların sarsılmaması hatta hareket etmemesi için özel aparatlar vardır. Özel aparatlarla da sabitleştirilen eşyalar yolculuğa hazır hale gelmiştir.

 Şişli evden eve nakliyat; adrese ulaştırdıkları eşyaları aynı özen ve titiz çalışmalarıyla yerlerine ulaştırır ve yerleştirir. Herhangi bir hasar söz konusu olmuşsa, sigorta firması tarafından eşyalar incelemeye alınır ve hasar karşılanır.